פתח מפה

וילות אירוח

הילדים מציקים ואתם מרגישים שלא יצאתם לחופשה משפחתית כבר יותר מידי זמן? כדאי שתכירו את האופציות העומדות בפניכם, אצלנו בוואלה! טורס.
ניתן לארוז כבר מחר את הילדים והאישה ולצאת לחופשה משפחתית מפנקת ברחבי הארץ, כל מה שדרוש הוא לבחור מבין מגוון צימרים משפחתיים, וילות אירוח וחדרי מלונות הנמצאים בשלל מקומות יפים ואטרקטיביים, מהם תוכלו להתרשם באתר וואלה! טורס.
אם אתם יותר בעניין של נופים, טבע ופסטורליות, צימרים משפחתיים זה בדיוק הדבר עבורכם. ניתן למצוא מגוון של צימרים המותאמים גם עבור אירוח משפחתי בדרום הארץ, במרכז ובצפון כאשר ההבדל המרכזי בין מקומות האירוח בפריפריה לבין אלה הנמצאים באזור המרכז הוא סוגי החדרים.
בצפון ובדרום תוכלו למצוא מגוון של צימרים משפחתיים ו/או זוגיים כאשר באזור המרכז יהיו אלה וילות אירוח יותר מאשר צימרים. ההבדל העיקרי מצוי במבנה עצמו, כך שאם דמיינתם לקבל במרכז צימר כמו ההוא שהיה לכם בחופשה האחרונה בצפון, כדאי שתהיו מוכנים לחדרים שיותר מזכירים בתי מלון או וילות ופחות ביתני עץ ואבן עם אח.
יחד עם זאת, וילות אירוח קיימות לא רק באזור המרכז וניתן למצוא וילות כאלה גם באזור הגליל. הן כוללות בדר"כ אירוח ברמה גבוהה ביותר ובמסגרתם ניתן להזמין חופשה יוקרתית ואיכותית ופעמים רבוץ אף להשכיר את אותן ווילות למסיבות שונות (כמו מסיבות רווקות למשל). כך או אחרת, וואלה! טורס יספקו לכם את כל המידע הדרוש וגם אתם תוכלו להיות כבר מחר בדרך לחופשה שתמיד רציתם
מידע נוסף »
לקוחות יקרים, לא נמצאו צימרים
עלייך לבצע חיפוש מחודש.
במידה ועדיין לא התקבלו תוצאות חיפוש אנא פנו למוקד הטלפוני שלנו
לקבלת תעריפים ו בטלפון 03-7770999.
בברכה, וואלה! טורס