טיסות איירופלוט

טיסות איירופלוט
יעדים נפוצים:
בחר
טסים מ:
נוחתים ב:
תאריך יציאה:
תאריך חזרה:
הרכב:
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

קצת על אירופלוט

חברת אירופלוט היא אחת מחברות התעופה הרוסיות המפורסמות ביותר בעולם. החברה קיימת כבר יותר מ80 שנה, והיא עברה בהצלחה גם את גל ההפרטות ברוסיה, לאחר התפרקותה של ברית המועצות. כיום היא נמצאת בבעלות חלקית של המדינה, אשר מחזיקה בחברה בתור נכס אסטרטגי - שכן הלוגו של החברה הוא אחד מהמוכרים ביותר הן ברוסיה והן בעולם המערבי.
אירופלוט הייתה החברה הראשונה אי פעם להטיס יותר ממיליון נוסעים בשנה אחת - ובכך היא קבעה שיא מרשים במיוחד. אירופלוט כיום לא עומדת רק בזכות עצמה - החברה מפעילה גם חברות בת רבות בכל רחבי העולם, לפי פילוח של קהל יעד (חברת בת לתיירות עסקים, לטיסות מסחר, וכיו"ב).
 
בישראל, חברת אירופלוט מפעילה שני קווי טיסה שונים - הראשון הוא מנמל התעופה בן גוריון למוסקבה, והשני הוא משדה התעופה בעובדה, גם הוא למוסקבה. קווים אלו הושקו במהלך שנות ה90, עם כינון היחסים הדיפלומטיים בין רוסיה לישראל. החברה ידועה כיום בזכות רמת השירות הגבוהה שהיא מציעה, וכן צי המטוסים העצום שיש לה.
אירופלוט היא חברת התעופה הרוסית המפורסמת ביותר בעולם כולו. בשנות קיומה של המדינה הסובייטית, אירופלוט הייתה החברה שלמעשה הייתה בעלת מונופול על כל הטיסות בתוך ברית המועצות ומחוצה לה. עם התפרקותה של המדינה וכינונה של רוסיה, החלה החברה להתחרות עם חברות תעופה חדשות שצצו בהמוניהן.
 
כיום, החברה עדיין שומרת על כוחה. מדובר בחברה שעדיין מקיימת את מרבית הטיסות הבינ"ל שיוצאות מרוסיה. כמו כן, החברה החלה לשוב לימי הזוהר שלה, וכיום היא גם מקיימת הרבה מאד טיסות פנימיות בתוך רוסיה, דבר הנחוץ בשל שטחה העצום של המדינה. אירופלט משמת כחברת התעופה הרשמית של קבוצות ספורט רוסיות רבות כגון צ.ס.ק.א מוסקבה, כמו גם של קבוצות ספורט זרות.

חם באתר