טיסות אייר קנדה

טיסות אייר קנדה
יעדים נפוצים:
בחר
טסים מ:
נוחתים ב:
תאריך יציאה:
תאריך חזרה:
הרכב:
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

קצת על אייר קנדה

אייר קנדה היא חברת התעופה הלאומית של קנדה, אשר מקיימת גם טיסות סדירות היוצאות מישראל ואליה. החברה הוקמה בשנות ה30, וכיום היא נחשבת לא רק לחברת התעופה הלאומית של קנדה - אלא גם לגדולה והמפורסמת שבהן. החברה מקיימת טיסות סדירות מטורונטו לנמל התעופה בן גוריון פעם ביום.
 
מעבר לכך, אייר קנדה מפעילה גם מספר חברות בת, אשר רלוונטיות לתיירים המבקרים במקומות נוספים חברת אייר קנדה טנאגו לדוגמה, עוסקת בעיקר בטיסות בתוך יבשת אמריקה - לנמלי התעופה של ארה"ב ומקסיקו. לעומת זאת לטיול בתוך קנדה, תוכלו למצוא את חברת אייר קנדה ג'אז המפעילה מטוסים קלים לטיסות בתוך המדינה. הדבר נחוץ שכן רבים לא יודעים זאת - אך מבחינת שטח, קנדה היא המדינה השנייה בגדולה בעולם (שניה רק לרוסיה). החברה מפעילה גם קווים סדירים לאירופה, אסיה ודרום אמריקה.
לחברת אייר קנדה יש גם מוניטין גבוה מאד מבין חברות התעופה הבינ"ל, שכן היא זו אשר ייסדה למעשה את ברית חברות התעופה, ובכך שמור לה מקום של כבוד בהיסטוריה.
בשנים האחרונות, חברת התעופה הלאומית של קנדה, אייר קנדה, עלתה לכותרות בזכות השדרוג המאסיבי שהיא עברה לאחר שהחברה חגגה 70 שנה להיווסדה בשנות ה2000, הוחלט על שדרוג של כלל המחלקות. כך הושקה תוכנית XMלשינוי של מחלקות התיירים, העסקים והמחלקה הראשונה. הושקו מטוסים חדשים עם מבנה ייחודי אשר קיים גם בטיסות הסדירות שאייר קנדה מפעילה מישראל לטורונטו.
במקום מטוסים אשר כוללים את שלוש המחלקות, החליטה החברה להתמקד במטוסים אשר בהם יהיו אך ורק מחלקות תיירים ומחלקה ראשונה. במטוסים נוספים של החברה (אשר טסים ליעדים אחרים) יש גם מחלקת עסקים. שינוי נוסף הוא בכך שבכל המחלקות של המטוס מותקנים מסכי מגע אישיים, בהם הנוסעים יכולים לעשות שימוש.

חם באתר