טיסות אל איטליה

טיסות אל איטליה
יעדים נפוצים:
בחר
טסים מ:
נוחתים ב:
תאריך יציאה:
תאריך חזרה:
הרכב:
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

קצת על אלאיטליה

אם אתם מתכננים לטוס לאיטליה בקרוב, ובפרט אם אתם מחפשים טיסה ישירה לרומא, סביר מאד להניח שאתם תמצאו את הטיסות של חברת התעופה אלאיטליה. אלאיטליה מקיימת כיום כ3טיסות יומיות היוצאות בשעות קבועות מישראל אל נמל התעופה ע"ש לאודנרו דה וינצ'י אשר ברומא.
אלאיטליה נחשבת למעשה לחברת התעופה הלאומית של איטליה, וממשלת איטליה נקטה בעשור האחרון מספר צעדים שונים כדי לשמור את השליטה עליה, ולמנוע מחד פשיטת רגל, ומצד שני למנוע את מכירתה לחברות תעופה זרות. הדבר נהיה בולט מאד בשנת 2011. על מנת שאלאיטליה תשמור על עצמה כחברת תעופה מוצלחת, החליטו לרענן את צי המטוסים שלה בא פחות מ23מטוסים חדשים – מספר גבוה מאד לכל חברת תעופה באשר היא. לכן, המטוסים של אלאיטליה כיום נחשבים חדישים ומתקדמים במיוחד, ולכן גם בטוחים מאד לטיסה. חברת אלאיטליה מקיימת גם טיסות נוספות. מעבר לקווי הטיסה הקבועים שלה לישראל, היא מקיימת טיסות למגוון יעדים בכל רחבי אירופה, וכן ליעדים במקומות רחוקים יותר כמו המזרח הרחוק, ארה"ב, דרום אמריקה, וכיו"ב.
אם אתם בוחרים לטוס בחברת התעופה הלאומית של איטליה, אלאיטליה, כדאי גם להכיר קצת נתונים
עליה. כיום צורת חלוקת המחלקות של אלאיטליה שונה מקצת מאלו שאתם מכירים. מחלקת התיירים הרגילה נקראת קלאסיקה. אולם, אם אתם מעוניינים לשדרג מעט את הטיסה, אך מחלקת עסקים עדיין יקרה עבורכם, ניתן לשדרג למחלת קלאסיקה פלוס – זוהי כמעין מחלקת תיירים משודרגת, הנמצאת ברמת ביניים בין מחלקת התיירים למחלקת העסקים. כמו כן, מפעילה אלאיטליה שתי דרגות שונות של מחלקות עסקים – האחת מחלקת עסקים רגילה, והשניה היא מחלקת עסקים משודרגת, אשר ממוקמת קצת פחות מרמה של מחלקה ראשונה. בכל מקרה, אם יש לכם יעד באיטליה שאתם מעוניינים לטוס אליו, אלאיטליה יכולים להציע לכם מגוון של פתרונות כפי שאתם רואים.

חם באתר