טיסות לופטהנזה

טיסות לופטהנזה
יעדים נפוצים:
בחר
טסים מ:
נוחתים ב:
תאריך יציאה:
תאריך חזרה:
הרכב:
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

קצת על לופטהנזה

חברת התעופה לופטהנזה היא חברת התעופה הלאומית של גרמניה. אולם מעבר לכך, לופטהנזה היא גם אחת מחברות התעופה הגדולות ביותר בעולם, עם מספר גבוה של יעדים ביותר, שגם מקיימות מספר גבוה מאד של קשרים עסקיים עם חברות תעופה אחרות, וחברה במספר בריתות מובילות של חברות תעופה.
אולם ללופטהנזה יש גם שיא מיוחד בהקשר הישראלי. נכון להיום, לופטהנזה היא חברת התעופה הזרה בעת הנוכחית הבולטת ביותר בישראל. הדבר מתבטא הן בכמות המטוסים שנכנסים ויוצאים לישראל, והן בכמות היעדים שהיא מציעה. כיום מפעילה לופטהנזה לא פחות מארבעה יעדים שונים בטיסה ישירה מישראל, כולם לתוך גרמניה – טיסות ישירות לברלין, מינכן, דיסלדורף ומינכן. החברה אף חגה לפני כמה שנים 40שנות פעילות בישראל – דבר מיוחד בהקשר הישראלי-גרמני הברור ממילא. מכיוון שלופטהנזה מקיימת קשרים רבים עם חברות תעופה אחרות, קל יחסית לצבור בה נקודות תחת מועדון הנוסע המתמיד שכן המועדונים הללו לרוב משותפים עם חברות נוספות. על כן אם אתם עומדים לטוס בקרוב לגרמניה, ואף ליעדים בתוך אירופה, אין ספק שלופטהנזה היא חברת תעופה שמומלץ לבחור בה.
לחברת התעופה לופטהנזה ולישראל יש היסטוריה לא קטנה מאחוריהן. אם אתם שוקלים האם להזמין טיסה דרך חברת לופטהנזה כדאי גם להכיר קצת את הסיור. ההתחלה אכן לא הייתה פשוטה, הן בשל המתיחות ביחסים הברורים עם גרמניה (מערב גרמניה באותה שעה אם לדייק) והן מבחינת החרם שמדינות ערב איימו לעשות. לבסוף בסוף שנות ה60הוסרו כל החששות, וחברת לופטהנזה פתחה קו ראשון ישיר בין ישראל לגרמניה. מאז הספיקה החברה להתרחב בתוך ישראל. היו אף קווים שנסגרו אך נפתחו מחדש כמו קו תל אביב-מינכן שנפתח מחדש בשנת 2009. כיום, לופטהנזה נחשבת לא רק לחברת התעופה הגדולה בעולם – היא גם חברת התעופה הבולטת ביותר בישראל, שניה אולי רק לאל על, כך שבהחלט כדאי לבחור בה.

חם באתר