טיסות שכר

טיסות שכר
חפש טיסות שכר
חסוך עד 20% בהזמנת אונליין
יעדים נפוצים:
בחר
טסים מ:
נוחתים ב:
תאריך יציאה:
תאריך חזרה:
הרכב:
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

יעדי טיסה פופולרים

 • טיסה למוסקבה
  טיסה למוסקבה
  טיסה במחיר מפתיע לרוסיה
 • טיסה למילאנו
  טיסה למילאנו
  החל מ-$370
 • טיסה לפראג
  טיסה לפראג
  החל מ-$244
 • טיסה לבנגקוק
  טיסה לבנגקוק
  החל מ-$891
 • טיסה לפריז
  טיסה לפריז
  החל מ-$325
 • טיסה ללונדון
  טיסה ללונדון
  החל מ-$390
 • טיסה לברלין
  טיסה לברלין
  החל מ-$387
 • טיסה לאמסטרדם
  טיסה לאמסטרדם
  החל מ-$329

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

טיסות שכר

  אין ספק שאחד מההסדרים הנוחים ביותר לתייר הישראלי הוא ההסדר של טיסות שכר. טיסות שכר כשמן כן הן – טיסות אשר מאורגנות באופן מיוחד עבור גורם מסוים, ואינן סדירות (אותו גורם למעשה "שוכר" את הטיסה). במקרים רבים, מי שמארגנים טיסות שכר הם או וועדי עובדים למיניהם וקבוצות ספורט, או כפי שנפוץ יותר במקרה הישראלי – חברות תיירות ונופש. כך לרוב, משווקות טיסות שכר ביחד עם חבילות נופש כוללות. בישראל התבססו במשך השנים טיסות שכר שהן ממש סדירות. מדוע זה כך? ישנן הגבלות על קווי הטיסות הסדירים בישראל, ואין אפשרות לקיים קווים קבועים לכל היעדים מסיבות בירוקרטיות שונות. במקום זאת, חברות שמפעילות טיסות שכר פשוט מפעילות שוב ושוב קווי שכר – אלא שבניגוד לקווי השכר הרגילים שהם כביכול ספוראדיים, במקרה הישראלי הם גם די קבועים. יתרון בולט מאד של טיסות שכר בישראל ובכל הוא המחיר שלהן. כמעט תמיד המחיר יהיה נמוך יותר, לעתים עד לכדי 15%מזה של טיסה סדירה. קחו בחשבון שהתאריך של טיסת שכר אכן יכול להשתנות ולזוז יום קדימה.
טיסות שכר הידועות גם  בשם טיסות צ'רטר מפורסמות במחיריהן הזולים. וואלה! טורס מאפשרת לגולשים באתר למצוא את טיסות השכר הזולות ביותר. טיסות שכר באות לתת מענה כאשר ישנו ביקוש רב לטוס אל יעד מסוים, בעיקר בזמן עונת התיירות והן מסייעות להפחית את העומס שנוצר עקב כך. טיסות צרטר לעיתים מגיעות אל יעדים אשר טיסות סדירות לא מגיעות אליהן, ניתן להזמין טיסות אלו הן כחלק מחבילת נופש מאורגנת והן בפני עצמן.
 
  לאתר וואלה! טורס מערכת הזמנות מתקדמת ונוחה לתפעול. המערכת מאפשרת פילוח על פי הקריטריונים הרצויים לגולש ומסייעת לו לסווג את בחירתו בעזרת מגוון אפשרויות, כך לא תתקשו למצוא טיסות שכר המתאימות לצרכים שלכם.
 
  באתר תוכלו למצוא את כל המידע השימושי עבור הזמנת טיסות צרטר כולל פרטים על כל היעדים, זמני המראות ונחיתות, הזמנת רכב וכמובן השוואת מחירים. השוואת מחירי טיסות מסייע במציאת טיסות צ'רטר במחיר הנח והמשתלם ביותר עבורכם.
 
  שירות הזמנת טיסות צרטר דרך האתר זמין בכל שעות היממה, ומתעדכן כל העת. מערכת ההזמנות באתר מאפשרת בקלות ובנוחות להזמין טיסות שכר. וואלה! טורס עושה שימוש באפשרויות המתקדמות ביותר שקיימות כיום, על מנת להעניק לגולשים את המידע העדכני ביותר להזמנת טיסות צ'רטר.

חם באתר