טיסות לרומא

טיסות לרומא
מחירי טיסות לרומא ניתן למצוא בעזרת מילוי הפרטים במנוע החיפוש

קצת על רומא

טיסות לרומא הן יעד נכסף עבור ישראלים רבים, לא רק בשל התרבות האיטלקית והרומית העשירה. היום טיסות לרומא הן גם קצרות למדי, ולכן מתאימות מאד גם לאנשים שרוצים לטוס עם הילדים שלהם. כך הילדים נהנים מעצם החוויה של טיסות לעיר רומא, אך גם לא משתעממים לאורך זמן.
כל חופשה בעיר הבירה האיטלקית, מתחילה בחיפוש אחר טיסות זולות. היום אפשר למצוא כמות מרשימה למדי של טיסות זולות לרומא, כאשר כולן נוחתות בשדה התעופה פיומיצ'ינו כמעט ללא יוצא מן הכלל. כך כרטיסים לרומא יהיו לא רק במחיר נמוך, אלא גם יובילו אתכם תוך זמן קצר אל לב העיר.
אם החלטתם שאתם רוצים לעלות לטיסות לרומא, אתם מתחילים לברר את נושא המחיר. המחיר של טיסות לרומא יכול להשתנות, ולהיות היום בטווח שבין 350$ לכרטיס לבין 600$ לכרטיס. המחירים של טיסות לרומא תלויים בין השאר בזמן שאותו הזמנתם את הכרטיס, ובסוג הטיסה שאתם עולים עליה.
לשמחתכם הרבה, היום אם אתם רוצים לעלות על טיסות לרומא, אתם לא מוגבלים בבחירה שלכם. יש מספר חברות תעופה ישראליות שמקיימות טיסות לרומא בקו ישיר ללא עצירה. מעבר לכך, גם חברות תעופה זרות פועלות בארץ ומקיימות טיסות לרומא באופן סדיר, כך שאתם חופשיים לבחור.
לא מעט אנשים ממש ממהרים לחפש טיסות זולות לרומא, ולא בכדי. רומא היא עיר עם תרבות והיסטוריה מאלפת, ולכן טיסות זולות ואטרקטיביות לעיר הן מצרך מבוקש במיוחד. אפשר למצוא היום דרך האינטרנט לא מעט כרטיסים זולים ליעד בטווחי זמן שונים, וכך תוכלו להתחיל לתכנן את החופשה בתקציב לא גבוה מדי.
הדבר היפה בנוגע לטיסות זולות לרומא, הוא שניתן למצוא אותן לכל אורך השנה! אם אתם מחפשים כרטיסים מוזלים בזמן הקיץ לרומא, תוכלו למצוא כמות גדולה של טיסות צ'רטר (שכר) זולות שיוצאות כמעט מידי יום. מצד שני גם בחורף אפשר למצוא כרטיסים בעלות נמוכה כיוון שזו עונה מבוקשת מעט פחות על ידי התיירים.

 

כרטיסי טיסה לרומא לפי חברת תעופה

  • הלוך ושוב
    החל מ-$306
  • הלוך ושוב
    החל מ-$306
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

מומחה טיסות לרומא לשירותך!

מלאו פרטיכם בטופס ומומחה טיסות יחזור אליכם בהקדם!
שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:

מזג אוויר ברומא

איטליה
רומא - היום
10° / 19°
מעונן חלקית
תחזית לימים הקרובים
יום ב
8° / 19°