טיסות לבוקרשט

טיסות לבוקרשט
מחירי טיסות לבוקרשט ניתן למצוא בעזרת מילוי הפרטים במנוע החיפוש

קצת על בוקרשט

ברוב המקרים, טיסות לבוקרשט ינחתו בשדה התעופה אוטופני. מדובר בשדה תעופה הנמצא במרחק של 16 ק"מ מהעיר, כך שהטיסות לא יצריכו מכם נסיעה ארוכה מידי משדה התעופה. עם זאת יש גם טיסות שהן לא רק לבוקרשט, אלא נוחתות בערים אחרות ברומניה.
כדי לעלות על טיסות לבוקרשט, ישנן שתי דרכים עיקריות. דרך אחת היא לעלות לטיסות אשר חברת אל על מציעה, ולרוב יוצאות פעמיים ביממה. קיימת גם אפשרות לעלות על טיסות של חברת התעופה רומנית "רומוויה”, אשר פעמים רבות יכולה להציע כרטיסים זולים יותר לבוקרשט, בהתאם לנתוני היצע וביקוש.
בוקרשט היא עיר מדהימה, ולכן לא מפתיע שרבים מחפשים היום טיסות זולות לבוקרשט תוכלו למצוא טיסות שכר זולות במיוחד לבוקרשט, שיצאו בסופו של דבר אם וכאשר הן יתמלאו. מעבר לכך, אפשר גם למצוא כרטיסים במחירים מוזלים בחורף , שהיא עונה פחות פופולארית בקרב רוב התיירים המגיעים ליעד.
היום ישראלים רבים מחפשים טיסות זולות במיוחד, ובוקרשט היא יעד מעולה מבחינה זו. אתם תוכלו למצוא טיסות זולות לבוקרשט במחירי ריצפה ממש - כולל מחירים נמוכים ביותר כמו 250$, אם תזמינו כרטיסים ליעד זה ממש ברגע האחרון. כך החופשה שלכם כבר תתחיל ברגל ימין מבחינה תקציבית, ותוכלו להתפנות להנאה בלבד.
היום קל למצוא טיסות זולות לבוקרשט במחירים נמוכים במיוחד. הסיבה לכך שיש היום טיסות זולות במיוחד עיר היפיפה הזו, נעוצה בין השאר במרחק הקצר של היעד האטרקטיבי מישראל. היום נסיעות לבוקרשט מסתיימות בתוך 3 שעות מרגע ההמראה, כך שבזמן קצר מאד תמצאו עצמכם במקום המיוחד הזה, ותוכלו להתחיל בחופשה באופן מיידי.
טיסות לבוקרשט, בירת רומניה, הפכו לפופולריות ביותר עבור המטייל הישראלי לא רק בגלל העיר עצמה. היום אפשר לצאת לבוקרשט גם אם אתם רוצים לתור בערים ובכפרים אחרים ברומניה. יתרה מכך, אפשר לעלות על טיסות ליעד, ומשדה התעופה ברומניה להמשיך ליעדים אחרים במזרח אירופה.

מפת בוקרשט

מומחה טיסות לבוקרשט לשירותך!

מלאו פרטיכם בטופס ומומחה טיסות יחזור אליכם בהקדם!
שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:

מזג אוויר בבוקרשט

רומניה
בוקרשט - היום
8° / 20°
בהיר
תחזית לימים הקרובים
יום ש
5° / 11°
יום א
4° / 14°
יום ב
3° / 13°