טיסות למוסקבה

טיסות למוסקבה
מחירי טיסות למוסקבה ניתן למצוא בעזרת מילוי הפרטים במנוע החיפוש

קצת על מוסקבה

גם בחורף תוכלו למצוא טיסות זולות למוסקבה. לכאורה מי בכלל יחפש טיסות למוסקבה בחורף? בפועל יש תרבות חורף עשירה מאד בעיר - החל  ממבני שלג ועד למופעי בלט על הקרח. עם זאת, אפשר גם לחפש כרטיסים בעלות מוזלת ליעד בחודשי הקיץ , למרות שזו עונת התיירות הפופולארית ביותר.
טיסות למוסקבה נוחתות למעשה מחוץ לעיר מוסקבה. שדה התעופה שבו נוחתות טיסות למוסקבה
מכל העולם (ולא רק מישראל) הוא שדה התעופה דומודדובו. המרחק של שדה התעופה הנ"ל ממוסקבה רבתי הוא כשעה של נסיעה. לכן אחרי שנחתתם מטיסות למוסקבה, תוכלו לתפוס בקלות רכבת אל תוך העיר.
משך הזמן של טיסות למוסקבה מישראל איננו ארוך במיוחד, ולרוב נע בין ארבע לארבע וחצי שעות. תוך זמן קצר מהרגע שעליתם על טיסות למוסקבה אתם כבר תהיו בתוך העיר, ותוכלו להתרשם מהתרבות המיוחדת שלה. אפשר לעלות היום גם על טיסות ישירות למוסקבה שיוצאות מישראל, בשל המרחק הקצר.
טיסות זולות למוסקבה אהודות היום על הישראלים מסיבות שונות. יש מי שמחפש טיסות זולות על מנת לבקר את קרובי המשפחה שלו. מצד שני יש מי שמחפש כרטיסים מוזלים למוסקבה משום שהוא מקיים שם קשרים עם אנשי עסקים, ולכן נדרש להגיע לפגישות לעתים קרובות. בכל מקרה ההיצע רב, וניתן להוזיל את העלויות משמעותית.
לשמחתכם הרבה, אפשר וקל למצוא היום טיסות זולות למוסקבה. למעשה, החלום של טיסות זולות ליעד זה במחיר של 300$ הוא כבר מזמן לא חלום - אלא ממש מציאות חיה. כרטיסים בעלות מוזלת למוסקבה ניתן למצוא למכביר, מכיוון שמדובר סה"כ ביעד שהוא לא רחוק מידי מישראל.
עם נפילת ברית המועצות והקמתה מחדש של רוסיה, הפכו טיסות למוסקבה פופולריות מאד. יש את עולי ברה""מ לשעבר שעולים על טיסות למוסקבה כדי לבקר קרובי משפחה, ויש גם ישראלים שלא קשורים למדינה, אך עולים על טיסות למוסקבה, משום שמדובר ביעד תיירותי מיוחד.

מומחה טיסות למוסקבה לשירותך!

מלאו פרטיכם בטופס ומומחה טיסות יחזור אליכם בהקדם!
שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:

מזג אוויר במוסקבה

רוסיה
מוסקבה - היום
0° / 9°
מעונן חלקית
תחזית לימים הקרובים
יום ש
1° / 10°
יום א
1° / 8°
יום ב
1° / 8°