טיסות לז'נבה

טיסות לז'נבה
מחירי טיסות לז'נבה ניתן למצוא בעזרת מילוי הפרטים במנוע החיפוש

קצת על ז'נבה

ז'נבה, הידועה גם בשם "פריז הקטנה", היא לא רק עיר מרכזית בתוך שווייץ. היום טיסות לז'נבה יבוילו אתכם לעיר גם כוללת לא מעט מוסדות בינ"ל יוצאי דופן, וזאת בתוספת כמובן מבנים תרבותיים רבים. מומלץ בחום שתחפשו היום טיסות זולות לז'נבה, על מנת שתוכלו לתכנן לעצמכם נופש בעיר שלא יהיה יקר מידי. אפשר לאתר טיסות זולות גם בחורף וגם בקיץ, ולחפש בין שלל חברות התעופה השונות
כדי לעלות על טיסות זולות לז'נבה, אתם כמובן צריכים לאתר אותן דרך חברות התעופה. למזלכן, יש לכם לא פחות משלוש אופציות שונות. אופציה אחת של טיסות זולות היא דרך חברת אל על הישראלית. אופציה נוספת לטוס לז'נבה היא דרך חברת סוויס אינטרנשיונל שהיא חברת התעופה השווייצרית המרכזית ביותר. קיימת עבורכם גם אופציה שלישית, והיא טיסה דרך חברת לופטהנזה הגרמנית, שמקיימת קו ישיר מישראל לז'נבה.
באופן עקרוני, אין סיבה שטיסות לז'נבה יהיו יקרות מידי. מדובר בעיר שבאופן יחסי היא לא רחוקה מידי מישראל, וממוקמת במרכז אירופה. לכן, אפשר למצוא טיסות זולות לז'נבה במחירים שיורדים מ450$, ולעתים אף קרובים לסכום של 400$. אחת השיטות לאתר טיסות זולות מסוג זה, הוא לבחור בטיסות השכר. טיסות השכר, שנקראות גם צ'רטר, יוצאות לז'נבה רק כאשר הן מלאות, ולכן הן מתאימות מאד למי שמסוגל להפגין גמישות.

מפת ז'נבה

מומחה טיסות לז'נבה לשירותך!

מלאו פרטיכם בטופס ומומחה טיסות יחזור אליכם בהקדם!
שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:

מזג אוויר בז'נבה

שווייץ
ז'נבה - היום
1° / 15°
מעונן חלקית
תחזית לימים הקרובים
יום ב
6° / 14°
יום ג
1° / 8°
יום ד
5° / 8°