טיסות לבנגקוק

טיסות לבנגקוק
מחירי טיסות לבנגקוק ניתן למצוא בעזרת מילוי הפרטים במנוע החיפוש

קצת על בנגקוק

אחד הדברים היפים של טיסות לבנגקוק, הוא שאם תבחרו לטוס עם חברת התעופה הלאומית של תאילנד, הרי שהלבוש של הדיילות בטיסות לבנגקוק ישתנה ללבוש מסורתי ואוריינטלי, שיעצים את החוויה. הדבר קורה בעיקר בתוך טיסות פנים לבנגקוק מאיים אחרים או בכיוון ההפוך.
במקרים רבים, תוכלו למצוא מספר אופציות של טיסות לבנגקוק. היום יש אפשרות לעלות על טיסות בקו ישיר לבנגקוק דרך חברות תעופה ישראליות וזרות. עם זאת, אפשר גם להגיע קודם לארצות כמו ירדן או תורכיה, ומשם לעלות על טיסות לבנגקוק במחירים זולים יותר.
היום טיסות זולות לבנגקוק יכולות לנחות באחד משני שדות התעופה של העיר. יש טיסות זולות שנוחתות בשדה התעופה החדש שנקרא סוברנבהומי, ויש כאלה אשר נוחתות בשדה התעופה הישן. בכל מקרה נחיתה בכל אחד משדות התעופה לבנגקוק תציב אתכם במרחק של שעה נסיעה בלבד מבנגקוק.
כדי למצוא טיסות זולות לבנגקוק, אתם פשוט צריכים לבצע השוואה בין כל חברות התעופה. היום לא רק חברות תעופה ישראליות יציעו לכם טיסות זולות ליעד זה, אלא גם חברות תעופה אירופאיות רבות יציעו לכם מבצעים, ואפילו חברות תעופה אסיאתיות יוכלו להציע לכם כרטיסים מוזלים לבנגקוק.
היום טיסות זולות לבנגקוק, הפכו לפופולאריות במיוחד עבור המטייל הישראלי. צעירים רבים שרוצים לטוס אחרי הצבא, מחפשים טיסות זולות ליעד האטרקטיבי הזה, שכן השהות עצמה בתאילנד לא יקרה, ועיקר העלות הוא על הנסיעה הלוך וחזור. כך ניתן לחסוך בעלויות הנסיעה כולה וליהנות מחופשה מלאה ומהנה.
טיסות לבנגקוק הן טיסות שמגיעות למעשה לעיר הבירה של תאילנד. רוב הישראלים שרוצים לחוות את תאילנד בצרוה נוחה, עולים על טיסות לבנגקוק, שהיא עיר עם סממנים מערביים לצד סממנים אוריינטליים. כך טיסות לבנגקוק יתחילו את החופשה הבלתי נשכחת שלכם בתאילנד.

מומחה טיסות לבנגקוק לשירותך!

מלאו פרטיכם בטופס ומומחה טיסות יחזור אליכם בהקדם!
שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:

מזג אוויר בבנגקוק

תאילנד
בנגקוק - היום
27° / 36°
בהיר
תחזית לימים הקרובים
יום ג
26° / 35°