קצת על טיסות לאילת

אתם מתכננים לעצמכם נופש מפנק במיוחד בתוך העיר אילת. אבל יש עניין אחד שצריך לפתור – הדרך לשם. אחת הסיבות שבגללן אילת היא אטרקטיבית כ"כ -היא הריחוק שלה מכל יישוב אחר בישראל, ומדבור על מרחק משמעותי מאד. אם אתם מגיעים מהמרכז מדובר לרוב על שלוש וחצי שעות נסיעה לא כולל עצירה בדרך, כאשר ככל שמצפינים – הדרך רק נעשית ארוכה יותר ויותר. אתם לא רוצים להוציא רכב פרטי משום שמדובר על נהיגה מעייפת ,שגם זוללת דלק. אתם לא רוצים לנסוע בתחבורה ציבורית כי כך הנסיעה מתארכת עד לכדי שש שעות, מה גם שהדבר לא נוח לקבוצות גדולות, משפחות עם ילדים, וכיו"ב. משה שיכול לפתור לכם את הכל אלו הן טיסות לאילת. בכל יום יוצאות מספר טיסות לאילת, בעיקר דרך חברת ארקיע או ישראייר. לטיסות הללו יש מספר יתרונות. המרכזי שבהם הוא החיסכון בזמן – תוך 20דקות בלבד אתם כבר נוחתים באילת! גם המחיר של הטיסות איננו גבוה משמעותית יותר ממחיר של נסיעה באוטובוס. הטיסה היא גם חוויה מהנה בזכות עצמה, ומאפשרת לכם להתחיל ולסיים את החופשה שלכם ברגל ימין.
אילת היא היעד הדרומי ביותר במדינה ועיר הנופש האולטימטיבית. בשל מיקומה, טיסות לאילת הן הדרך הקלה ביותר להגיע אליה, בעוד הנסיעה בכלי רכב כרוכה בכמה שעות ארוכות עבור כל מי שגר צפונה מבאר שבע. טיסה לאילת מביאה אותך במהירות ובנינוחות היישר אל מוקד התיירות של ישראל. על כן טיסות זולות לאילת מבוקשות מאוד.
טיסה לאילת ממרכז הארץ אורכת כ-45 דקות בלבד, בשילוב עם שלל האטרקציות בעיר ותנאי האקלים הנוחים בה גם בימות החורף, הפכו טיסות לאילת למבוקשות לאורך כל ימות השנה. לוואלה! טורס האפשרות למצוא עבורך טיסות לאילת, חבילות נופש לחו"ל והצעות מושכות ומשתלמות ביותר לחופשה. אופן ההזמנה באתר הוא קל ונגיש לכל אחד, וכל המידע במערכת ההזמנות מעודכן ומתואם עם מערכות משוכללות של אתרי תעופה ומקורות מידע שונים בתחום הנופש בארץ.
וואלה! טורס היא חלק מפורטל התקשורת וואלה! המוביל בתחום של אספקת תוכן ושירות מאז 1995 ועד היום.

מזג אוויר באילת

ישראל
אילת - היום
17 / 25
מעונן חלקית
תחזית לימים הקרובים
יום ש
14 / 28
יום א
15 / 29