01/04/17 - 29/03/17
לאונרדו רויאל ריזורט, אילת
₪263
01/04/17 - 29/03/17
ישרוטל ים סוף, אילת
₪357
01/04/17 - 30/03/17
בוטיק וילה גליליי, צפון
₪448
01/04/17 - 30/03/17
ספא קלאב , ים המלח
₪479
01/04/17 - 30/03/17
הרודס, תל אביב
₪665

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

קצת על מלונות בארץ

התחום של מלונות בארץ עבר ללא ספק התפתחות ניכרת מאד בשנים האחרונות. אם בעבר כשחיפשתם מלונות בארץ הייתם מוגבלים למספר מצומצם של אזורים ורשתות, הרי שהיום תמונת המצב היא שונה לחלוטין. הישראלים אוהבים לצאת לבתי המלון בכל רגע שהם רק יכולים. המועדים הפופולריים הם כמובן סופי השבוע, החגים, וכן חופשת הקיץ. עם זאת, אפשר למצוא היום גם מקומות בתוך מלונות בארץ דווקא בעונות הפחות פופולריות (כמו לדוגמה אמצע השבוע בזמן החורף). היתרון המרכזי הוא כמובן שבתקופה זו המחירים יורדים, והחופשה עדיין יכולה להיות מפנקת ואיכותית במיוחד.
כמו כן, אתם יכולים לאתר ולמצוא היום מלונות בארץ בכל אזור שרק תרצו. יש מי ששומרים אמונים לבתי המלון של אילת. יש מי שנהנים ממלונות הספא של ים המלח. יש מי שמחפשים חופשה מפנקת בכנרת בבתי המלון של טבריה, ויש מי שאוהבים דווקא את אזור המרכז ולכן מחפשים מלונות באזור תל אביב. הכל תלוי רק בבחירה האישית שלכם, ובאיך שאתם מדמיינים את החופשה. ההזמנה של מלונות בארץ היא גם פשוטה, ויכולה להיעשות באופן מקוון.
קיימים מגוון מלונות בארץ במסגרתם ניתן להזמין חופשה משפחתית וזוגית, אך לעתים בגלל עומס הזמנות או מסיבות אחרות יתכנו שיבושים בהזמנות, מה שיגרום לכם לחכות זמן רב בלובי עד לרגע בו תוכלו ממש להיכנס לחדרים ולפרוק את המזוודות. איך תימנעו מאי נעימויות שכאלה?
אחד הדברים החשובים ביותר הוא תחושת הביטחון שלכם. לכן, חשוב לשים לב כי הזמנתם בתי מלון בארץ באישור מיידי שהתקבל מיד לאחר שבוצעה ההזמנה. במידה ולא קיבלתם אישור על הזמנה שעשיתם ברשת, מומלץ לחייג ישירות אל המלון ולבקש מספר הזמנה בכדי למנוע אי נעימויות. אחרי שהזמנתם בתי מלון בארץ באישור מיידי ובידיכם מסמך המאשר זאת, או אפילו מספר הזמנה, היו רגועים. מלונות בארץ דורשים בדר"כ רק הצגת המסמך או המספר בפני פקיד הקבלה ומיד יפנו אתכם לחדרים שלכם.
הדבר האחרון שנותר הוא לשים לב לשעת ההגעה שלכם. כמעט לכל בתי המלון, בין אם מדובר במלונות בחו"ל או מלונות בארץ, קיימת שעת כניסה לחדרים כמו גם שעת יציאה (מה שנקרא, צ'ק אין וצ'ק אאוט). דאגו להגיע בזמן אך לא יותר מידי לפני שעת הכניסה, כדי שלא תצטרכו להמתין בלובי עמוס בילדים ומזוודות.
וואלה! טורס דואגת גם לביטחון שלכם ואצלנו, הזמנת בתי מלון בארץ באישור מיידי זה לא דבר חריג. כך, אחרי שקיבלתם אישור על ההזמנה והגעתם בזמן תוכלו ליהנות מחופשה ללא עיכובים ושיחות מיותרות עם פקידי הקבלה. כי וואלה! טורס כאן כדי לדאוג לכם לחופשה חלומית נקייה מטרדות.

חם באתר