חבילות נופש באתונה

חבילות נופש באתונה
חפש חבילות באתונה
חסוך עד 20% בהזמנת אונליין
יעדים נפוצים:
בחר
תאריך חזרה:
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

נמצאו 9 חבילות נופש באתונה

נופש באתונה

אתונה היא אחת מהערים העתיקות ביותר ואף מהמפורסמות ביותר בעולם. מעבר להיותה הולדת הדמוקרטיה, היא מפורסמת לא מעט גם בזכות שפע האטרקציות שיש לה להציע לתיירים. אתונה היא יעד מאד נוח עבור הישראלים, משום שטיסות קבועות יוצאות בקו ת"א-אתונה, כך שאין צורף לנסות ולאתר טיסות מיוחדות. עבור ישראלים רבים, אתונה היא גם תחנת מעבר חשובה מאד בדרך ליעדים אחרים ביוון. באשר לעונה מומלצת לטייל באתונה, חשוב לציין כי מדובר באחת הערים הנוחות ביותר בעולם מבחינת מזג אוויר. מהאקלים באתונה הוא מתון מאד, והוא בעל אופי ים תיכוני. העיר חשוב לציין גם עברה שדרוג משמעות מאד לפני עשור. עד שנת 2004היא שימשה בעיקר את היוונים כמרכז מסחרי ופוליטי חשוב. לאחר שנערכו בה המשקים האולימפיים, עברה העיר מקצה שיפורים עצום, על מנת להיות אטרקטיבית. מאז נהנית אתונה מפריחה תיירותית שלא מפסיקה גם בימים אלו. העיר כוללת גם את מתחם העיר העתיקה, הכולל את האקרופוליס המפורסמת. מדובר באחת מהערים המרתקות ביותר שיש, ומומלץ לכל אחד לבקר בה ולו פעם אחת.
אתונה מפורסמת מאד לא רק בזכות היעדים ההיסטוריים שלה. לעיר יש גם קשר חזק מאד לקהילה יהודית. קהילת יהודי אתונה הייתה מהעתיקות ביותר שהתקיימו אי פעם בעולם היהודי. כיום, אם אתם מתכננים לטוס לאתונה, אפשר ורצוי לבקר באנדרטה המרשימה לזכר השואה שהוקמה בעיר.
מעבר לכך, אתונה משוכת מאד את הישראלים גם בזכות כמה יעדים מדהימים שנמצאים מסביבה. בסמוך לעיר אתונה שוכן הנמל של פיראוס, שהוא אחד מהמקומות המדהימים ביותר שאפשר למצוא כיום – נמל יווני אותנטי, שנראה כאילו הוא לא השתנה מאז תחילת המאה ה20. היא גם כוללת מתקני ספורט רבים, עדות לאולימפיאדה של 2004, ומהווה היום גם מרכז מסחרי גדול ומשפיע מאד בכל יוון  - כך שזה גם עיר שמתאימה מאד לשופינג.

מזג אוויר באתונה

יוון
אתונה - היום
8° / 22°
בהיר
תחזית לימים הקרובים
יום ש
11° / 23°
יום א
12° / 23°
יום ב
9° / 19°