סופי שבוע

סופי שבוע
עד 25% חיסכון בחבילות ברגע האחרון
דילים בסופ"ש
למעלה מ- 100,000 לקוחות נהנו לטוס דרך וואלה! טורס בשנת 2016

חבילות נופש לסופ"ש הקרוב

חבילות נופש לסופ"ש הבא

הצעות נוספות לחופשה שלכם

 • נופש משפחתי
  נופש משפחתי
  הנאה ללא הפסקה
 • חבילות אקזוטיות
  חבילות אקזוטיות
  נופש ברמה אחרת
 • טיולים מאורגנים
  טיולים מאורגנים
  במחירים שחבל לפספס
 • צימרים רומנטיים
  צימרים רומנטיים
  חופשה זוגית מפנקת
 • חבילות ספורט
  חבילות ספורט
  חוויה של פעם בחיים

הירשמו לקבלת מבצעים !

רוצים לקבל את המבצעים הכי חמים ישירות
לתיבת המייל שלכם? הירשמו עכשיו!
רשמו כתובת מייל:
ראה דוגמה למייל

סופי שבוע

באופן טבעי, כאשר אתם רוצים לצאת לנופש קצר, אתם תתחילו לחפש לעצמכם סופי שבוע פנויים. חשוב מאד להסביר למה הכוונה בדיוק בסופי שבוע. האם סופי שבוע מתחילים רק ביום שישי בצהריים, או שמדובר על שלושה ימים שמתחילים כבר בחמישי? המונח הוא גמיש יחסית, אולם כמעט תמיד כאשר מדובר על סופי שבוע הכוונה היא לשלושה ימים – מחמישי ועד למוצ"ש.
במקרים רבים, בפרט כאשר אתם מזמינים לעצמכם מקום בבתי מלון בתוך הארץ, יש לרוב שני סוגים של חופשות קצרות – חופשות של סופי שבוע וחופשות של אמצע השבוע. כמעט תמיד, הישראלים בוחרים בסופי השבוע, וזו כמובן בחירה הגיונית מאד – בזמן זה הם אינם עובדים. ישראלים רבים אינם עובדים כלל בשישי ושבת מה שמפנה להם את היומיים הללו, ובאשר לחמישי יש מי שלוקחים יום חופש, ויש מי שלוקחים חצי יום חופש. יש אפילו מי שעובדים יום עבודה מלא עד שעות אחה"צ – ורק אז יוצאים אל הנופש. כך למעשה, יש לכם מגוון רחב של אפשרויות לנופשים במקומות בכל הארץ ואף בעולם.

ניצול סופי שבוע ליציאה לנופש כבר מזמן הפך למנהג שקנה לו מקום של הרגל בקרב ציבור
העובדים, שמנצלים את אותם סופי שבוע בכדי לצאת מהשגרה להפוגה קצרה. בכדי להקל בבחירת החופשה המתאימה מבין מגוון האפשרויות הקיימות- וואלה! טורס דואגת להתאים עבורכם נופש בסופ"ש בארץ ובעולם בעזרת מערכת שמאפשרת לגולשים לסרוק את כל העסקאות שמוצעות נכון לזמן נתון, כדי שתוכלו למצוא נופש בסופ"ש המותאם בדיוק לנתונים הרצויים לכם.
בין אם אתם מחפשים נופש קצר באירופה, במזרח או סתם בצפון הארץ, באתר תוכלו למצוא מערכות מתוחכמות להשוואת מחירי חבילות המיועדות ומותאמות עבור סופי שבוע ותחוברו עם חברות התעופה בארץ ובעולם. בוואלה! טורס אף תקבלו מידע מעודכן לזמן אמת ותוכלו למצוא את העסקאות המשתלמות ביותר בקלות ובמהירות.
נופש בסופ"ש עם וואלה! טורס הוא ערובה למציאת נופש איכותי, ואתר וואלה! טורס מתחייב לספקים האמינים ביותר. כך תוכלו לנפוש בשקט ובשלווה, מבלי לדאוג יותר מידי ובידיעה שוואלה! טורס, ספקית התכנים והשירותים הגדולה בישראל, תדאג לסדר עבורכם ועבור משפחתכם את החופשה המתאימה בדיוק לכם.

חם באתר