חבילות לליגת האלופות

ליגת האלופות היא ללא ספק המפעל היוקרתי ביותר של הכדורגל האירופאי לקבוצות, ושנייה רק לאליפות אירופה לנבחרות המתקיימת אחת לארבע שנים. משחקי הכדורגל של ליגת האלופות מושכים מאות מיליוני צופים בבית ומיליוני צופים באצטדיונים השונים באירופה בהם הם מתקיימים. וואלה טורס מציעה לכם עכשיו חבילות לליגת האלופות, המאפשרות גם לכם להצטרף אל המיליונים הנהנים מחוויית הכדורגל המסעירה ביותר בעולם ולשלב את משחקי הכדורגל עם נופש ביעדי תיירות מובילים בעולם.

קצת על ליגת האלופות
ליגת האלופות נוסדה במתכונתה הנוכחית בשנת 1992 והחליפה את מפעל הכדורגל הידוע – 'גביע אירופה לקבוצות אלופות' שנוסד במקורו בשנת 1955. במפעל משתתפות 32 קבוצות שבשלב הראשון משחקות בארבעה סיבובי מוקדמות. ממנו הן עוברות לשלב הנוק-אאוט, בו כולל כל שלב שני משחקים – משחק בית ומשחק חוץ. משחק הגמר בלבד כולל משחק אחד בלבד, המתנהל באצטדיון שנקבע מראש. משחק הגמר, המתקיים בדרך כלל בחודש מאי, הוא אירוע השיא של עונת הכדורגל האירופית ומיליארדים בכל העולם צמודים למקלטי הטלוויזיה ועוקבים אחריו בנשימה עצורה. בזכות חבילות לליגת האלופות של וואלה טורס תוכלו השנה לצפות בעצמכם במשחקי ליגת האלופות ואף במשחק הגמר!

מה כוללות חבילות לליגת האלופות?
חבילות לליגת האלופות כוללות את כל מה שאתם זקוקים לו כדי ליהנות מחוויית הכדורגל המסעירה ביותר בעולם, ומבלי לטרוח בדבר מלבד שיחת טלפון אחת לוואלה טורס. חבילות לליגת האלופות כוללות טיסה איכותית בחברת אל על , אירוח במלונות שלושה וארבעה כוכבים, וכמובן כרטיסים לליגת האלופות, לאצטדיונים בהם מתקיימים המשחקים שבחבילה שהזמנתם.

חבילות לליגת האלופות – לא רק כדורגל
חבילות לליגת האלופות אינן מספקות לכם רק כרטיסים לליגת האלופות וכל הסידורים הנלווים, המאפשרים לכם ליהנות מחוויית כדורגל יוצאת דופן בראש שקט, אלא מאפשרות לכם גם לנפוש ביעדי נופש מובילים באירופה, כמו מדריד או ברצלונה . משחקי הכדורגל הכלולים בחבילה הם כמובן היהלום שבכתר, אך מעבר להם אתם זוכים בחופשה ביעדים מרתקים, הגדושים באטרקציות מלהיבות המושכות לערים הללו מיליוני תיירים מכל העולם מדי שנה.
מידע נוסף »
דילים נבחרים