חבילות לליגה הספרדית

הליגה הספרדית היא שם נרדף לאיכות של כדורגל, ומשחקים כמו הסופר קלאסיקו מצמידים אל המסך חובבי כדורגל מכל העולם, באופן שרק הגביע העולמי מצליח להתחרות בו. כפי שיודע כל חובב כדורגל, בליגה הספרדית משחקים השחקנים הגדולים והיקרים ביותר בעולם, מליאו מסי ועד כריסטיאנו רונאלדו, וחווית הצפייה בביצועיהם היא מן הדברים המפעימים ביותר שמסוגל להציע עולם הכדורגל. עם זאת, צפייה במשחקים על מסך אינה מזכירה כלל את העוצמה וההתרגשות הנלווים לצפייה בהם באצטדיון, וכאן בדיוק באה לעזרתכם חברת וואלה טורס, המציעה לכם חבילות לליגה ספרדית, הכוללות כרטיסים לליגה הספרדית והמאפשרות גם לכם להשתתף בעצמכם בחלום הכדורגל הספרדי.
ליגה ספרדית – קצת רקע
הליגה הספרדית היא אחת הליגות המשובחות בעולם, המדורגת מזה שנים רבות באחד משלושת המקומות הראשונים בדירוג של פיפ"א. הליגה ידועה בכינויה "לה ליגה" ומאות מיליונים עוקבים מדי שבוע אחר המשחקים המתנהלים בה, וביניהם מאות אלפי ישראלים. חבילות לליגה ספרדית של וואלה טורס מציעות לכם את כל מה שצריך אוהד כדורגל על מנת לקחת חלק בחוויית הכדורגל האולטימטיבית.
מה כוללות חבילות לליגה ספרדית?
במסגרת חבילות לליגה ספרדית של וואלה טורס תקבלו את כל מה שדרוש לכם על מנת לחוות את הליגה הספרדית במיטבה. חבילות לליגה ספרדית של חברת וואלה טורס כוללות טיסות איכותיות בחברת אל על , מלונות שלושה וארבעה כוכבים ב ברצלונה או מדריד , כרטיסים לליגה הספרדית למשחקים המתקיימים באצטדיון קמפ נואו הנודע בברצלונה או באצטדיון סנטיאגו ברנביאו במדריד.
ומה מלבד המשחקים??
חבילות לליגה ספרדית אינן מציעות לכם רק משחקי כדורגל מלהיבים ומרתקים אלא גם נופש ביעדי נופש, המושכים אליהם מיליוני תיירים מרחבי העולם בכל שנה, ומציעים להם אטרקציות מגוונות מכל הסוגים, החל בחנויות של מיטב מותגי האופנה והמעצבים העולמיים, דרך פניני אדריכלות עולמיות, מועדוני לילה ופאבים מכל הסוגים, מסעדות פאר, מדרחובים הומים ומלאי חיים, מוזיאונים וארמונות, כנסיות וקתדראלות וכלה באתרים כמו הכפר האולימפי בברצלונה, שארח את המשחקים האולימפיים בשנת 1992 ובו זכתה ישראל במדליה האולימפית הראשונה שלה. לסיכום, חבילות לליגה הספרדית מציעות שילוב מפעים של משחקי הכדורגל הטובים בעולם עם נופש ביעדי תיירות מבוקשים ביותר, והכול מתוכנן ומתואם מראש במיוחד עבור אוהדי הכדורגל.
מידע נוסף »
דילים נבחרים