חבילות לליגה האנגלית

חבילות לליגה אנגלית – כי יש רק מולדת כדורגל אחת

באירופה יש לא מעט ליגות כדורגל, אך רק פרמייר ליג אחת. וואלה טורס מאפשרת לכם לרכוש חבילות לליגה אנגלית לנופש של פעם בחיים, המשלב צפייה במיטב משחקי הכדורגל של הפרמייר ליג, בשילוב עם נופש ביעדי כדורגל מפורסמים, כגון ליברפול (מישהו אמר חיפושיות?) או מנצ'סטר.

לצפות במשחקים של הליגה המובילה בעולם
הפרמייר ליג, שהוקמה בשנת 1992 לאחר ארגון מחדש של הליגות באנגליה, היא ליגת הכדורגל הפופולארית ביותר ובעלת אחוזי הצפייה הגבוהים ביותר בעולם. לא בכדי זוכים משחקי הכדורגל האנגליים לאהדה כה רבה, והקבוצות האנגליות משתתפות בהצלחה רבה בכל המפעלים, ובראשם ליגת האלופות. חבילות לליגה אנגלית של וואלה טורס מציעות לכם שילוב של כרטיסים לליגה אנגלית של קבוצות מובילות בפרמיייר ליג, כגון ליברפול ומנצ'סטר יונייטד, יחד עם בילוי ביעדי תיירות מרתקים והזדמנות לטעום מן החיים האנגליים בערים מן הידועות ביותר באנגליה.
מה כוללותחבילות לליגה אנגלית?
חבילות לליגה אנגלית כוללות את כל מה שאתם זקוקים לו כדי לחוות חווית כדורגל של פעם בחיים – טיסות אל על ישירה ללונדון, אירוח במלונות 3 כוכבים איכותיים כולל ארוחת בוקר וכן כרטיסים לליגה אנגלית, עבור המשחקים המרתקים הכלולים בחבילה. דמיינו לעצמכם איך אתם נכנסים בשעריו של איצטדיון אנפילד האגדי, נבלעים בשטף האוהדים באדום, מצטרפים ברטט של התרגשות לשירה האדירה של חמישים אלף אוהדים – "לעולם לא תצעדי לבד ליברפול", ששמעתם כל כך הרבה פעמים בעבר בשידורי הטלוויזיה.. מעבר למשחק עצמו תוכלו לבלות בערי הכדורגל הנודעות ליברפול ומנצ'סטר, לצאת לבלות בפאבים אנגליים טיפוסיים ולחוות ממקור ראשון את אווירת האוהדים המשכרת, לעסוק בשופינג נמרץ של מזכרות מתחום הכדורגל וקניות בכלל, ולבקר באתרי תיירות נודעים, כמו אתרים הקשורים ללהקת החיפושיות למשל, שיצאה מליברפול בדרכה לשנות לנצח את עולם המוסיקה.
חבילות לליגה אנגלית – חוויה שאין לה תחליף
אז למה אתם מחכים? פרגנו לעצמכם חוויה כדורגל שאינה דומה לשום דבר אחר ושתלווה אתכם שנים רבות, ונצלו את ההזדמנות שמעמידה לרשותכם וואלה טורס להצטרף אל מיליוני אוהדים בעולם שיודעים כי כדורגל זה אנגליה, אנגליה זה הקבוצות האגדיות של הפרמייר ליג וכי חבילות לליגה אנגלית זה וואלה טורס.
מידע נוסף »
דילים נבחרים