מוסקבה הקטנה

החל מ-$799
לאדם בחדר זוגי
בחר תאריכים
  • נחיתה ב: מוסקבה |
  • ימים/לילות: 5 / 4 |
  • מחיר בסיס: $799 החל מ- |
  • מפעיל הטיול: נתור
יציאה חזרה הערות מחיר
25/05/2017 29/05/2017 TOUR72501 $799
מעוניין לדבר עם מומחה טיולים מאורגנים?
יש לכם שאלה?
רוצים לעשות שינוי בהזמנה?


  • תיאור המסלול
  • תנאי הטיול
  • פרטי טיסה
יום 1, מוסקבה
1. יום ה'- - תל אביב, מוסקבה ניפגש בשבת לפנות בוקר בנמל התעופה בן גוריון ונמריא למוסקבה, בירת רוסיה, השוכנת על גדות נהר מוסקבה הפתלתל. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר. נבקר בכיכר האדומה ובחלקת הקבורה של גדולי האומה. נראה את המאוזוליאום ע"ש לנין. נטייל ב"גום" – מרכז קניות השוכן במבנה היסטורי מפואר. נטייל בגן אלכסנדר, שם נראה את קבר החייל האלמוני, נראה את כנסיית בזיליוס הקדוש, את חומות הקרמלין, את גדות נהר מוסקבה וגשר בורודינסקי. נבקר בכנסיית הגואל המחודשת ומרשימה. נחלוף על פני מוזיאון ההיסטוריה, תיאטרון הבולשוי, וכיכר לוביאנקה שבה ניצב בניין ה-ק.ג.ב. ובו מרתפי העינויים. ניסע לביקור בבית הכנסת המרכזי של מוסקבה (אם יתאפשר). בערב – אפשרות לצאת לסיור לילי במוסקבה, כולל שיט על נהר מוסקבה (בתשלום).
יום 2, מוסקבה
2.יום ו' – מוסקבה היום לביקור בפוקלוניה גורה – אתר פארק הניצחון. נראה את אנדרטת שואת העמים, את האובליסק עם אלת הניצחון ואת "הר ההשתחוות" – אתר המשלב בית כנסת, כנסייה ומסגד. נערוך ביקור מיוחד בארמונות המטרו מתקופת סטלין, תחנות הרכבת התחתית המעוצבות עם פסיפסים, פסלים ונברשות מפוארות. משם פנינו לביקור בבית הכנסת הגדול לא נפסח על מוזיאון בורודינו פנורמי המתאר את הקרב בין הקיסרות הרוסית ונפוליאון. בשעות אחה"צ נגיע למדרחוב הססגוני סטארי ארבט המלא בבתי קפה, מסעדות וחנויות, מתנות ,מזכרות ועוד. בערב – ניתן לצאת למופע אופרה או בלט (בתשלום).
יום 3, מוסקבה
3שבת– מוסקבה (העיירה זאגורסק "טבעת הזהב") יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ממוסקבה ליום טיול לזאגורסק העתיקה (בתשלום). (סרגייב- פוסד) אחת מערי "טבעת הזהב" של מוסקבה הקרויות כך בגלל צבע הזהב של כיפות כנסיותיהן. והכי פופולארית והמרתקת אפילו את אלה שראו כבר כנסיות רבות. העיר משמרת אופי עתיק וסגנון בניה של המאות ה – 18 וה- 19. נבקר במנזר השילוש של סרגיי בן ה- 600 השנים כניסה למקום זה- כאילו לצלול אל ימי הביניים של רוסיה עם הנזירים בעלי הזקן הארוך ובלבושם המסורתי. בשעות אחה"צ נשוב למוסקבה.
יום 4, מוסקבה
4. יום ו' – מוסקבה נבקר בבית הקברות הצמוד למנזר נובודייביצ'י, בו קבורים גדולי האומה, סופרים ואומנים רוסיים. נמשיך לביקור במתחם הקרמלין, המרכז הדתי והשלטוני של רוסיה הקיסרית, ברית המועצות לשעבר ושל רוסיה היום. נראה את התותח שלא ירה ואת הפעמון שלא צלצל. נטייל בכיכר הקתדרלות ונבקר באחת מהן. ניסע לביקור באחד הקניונים הגדולים בעיר. בערב – אפשרות לצאת למופע קרקס או פולקלור (בתשלום).
יום 5, מוסקבה
5.יום ב' – מוסקבה, תל אביב ארוחת בוקר ולאחריה נצא לביקור בגן הפסלים, לשם העבירו את הפסלים מהתקופה הקומוניסטית. נבקר במרכז התערוכה של כל רוסיה ((VDNKH, שהוקם ע"פ חזונו של סטלין, להקים מרכז תערוכות, בדמות עיר סובייטית שתפאר את האידאולוגיה הקומוניסטית. נמשיך בדרכנו לביקור בשוק העתיקות הצבעוני והאוטנטי איזמאילובסקי. שם יינתן זמן חופשי לקניות אחרונות. בשעות אחה"צ העברה לשדה התעופה ובטיסה חזרה ארצה.