למסע צבעוני ומרתק- טיולים מאורגנים בדרום אמריקה

אח, טיולים מאורגנים בדרום אמריקה, צ'ילה, ברזיל, ריו, פרו, קוסטה ריקה. שפע של ניחוחות וצבעים, רגשות וטעמים. טיולים מאורגנים בדרום אמריקה מציעים שפע של נופים מדהימים, מרחבי טבע עצומים, חופים בתוליים, ובעיקר, הכנסת אורחים כנה ואמיתית.
טיולים מאורגנים בדרום אמריקה- קהל יעד
טיולים מאורגנים בדרום אמריקה מיועדים לחובבי טרקים ומסלולים מאתגרים, לאוהדי כדורגל שרופים, לאוהבי תרבויות שונות, לארכיאולוגים, לזוגות רומנטיים, להרפתקנים, למשפחות ובכלל, לכל מי שדם צעיר זורם בעורקיו. טיולים מאורגנים בדרום אמריקה יבטיחו לכל אלו מסע ייחודי ויוצא דופן לעומק התרבות הלטינית.
טיולים מאורגנים בדרום אמריקה- קצת על האיזור
דרום אמריקה, או אמריקה הדרומית, היא יבשת הממוקמת ברובה הגדול בחלקו הדרומי של כדור הארץ. היבשת, המשתרעת על כ-18 מליון קמ"ר, עוברת בסמוך לים הקריבי ולאיים הטרופיים, דרך ארץ האש ועד לאנטרטיקה. טיולים מאורגנים בדרום אמריקה מאפשרים לראות את מגוון נופי היבשת ומציעים למטיילים רכסי הרים משגעים, יערות גשם אדירים, נהרות ומפלים עצומים, חופי אוקיינוס רומנטיים, איים בתוליים, שכונות עוני וערים עשירות, שמורות טבע נפלאות, ג'ונגלים פראיים ובעלי חיים נדירים וייחודיים.
טיולים מאורגנים בדרום אמריקה- תרבות סוערת
אי אפשר לעשות טיולים מאורגנים בדרום אמריקה מבלי להיתקל בתרבות הייחודית שבאזור. התרבות הדרום אמריקאית היא תרבות המורכבת מפסיפס אנושי מרתק וצבעוני, המתנהל בקצב חיים שונה ומיוחד לאורך היסטוריה ארוכת שנים. תושביה המגוונים של היבשת נחשבים לבעלי מזג סוער, שמח, חגיגי וחברותי, ובזכותם הנופשים יוכלו ליהנות מחוויה עשירה ובלתי נשכחת.
טיולים מאורגנים בדרום אמריקה- כל היום, כל הלילה
התרבות הדרום אמריקאית מאופיינת בערנות וקסם מיוחד, אשר יבטיחו כי טיולים מאורגנים בדרום אמריקה לעולם לא יהיו משעממים. טיולים מאורגנים בדרום אמריקה יפגישו את המטיילים עם ימים ולילות של חגיגות וקרנבלים, מסיבות ושכרון חושים, ריקודי סמבה קצביים ופאבים ומועדונים תוססים. טיולים מאורגנים בדרום אמריקה כוללים גם סיורים במפעלים אותנטיים ובאצטדיוני כדורגל ענקיים, ביקור במוזיאונים ומרכזי תרבות שונים ומפגש עם אורח חיים מסורתי ועתיק. באמצעות טיולים מאורגנים בדרום אמריקה, גם אתם תוכלו ליהנות מנופש חלומי ובלתי נשכח באחת היבשות המרתקות ביותר בעולם.
מידע נוסף »
מיין תוצאות לפי:
מחיר
שם הטיול
מספר ימי הטיול
משך הטיול: 8 ימים / 7 לילות
החל מ- $2320
מחיר לנוסע
משך הטיול: 8 ימים / 7 לילות
החל מ- $2420
מחיר לנוסע
משך הטיול: 8 ימים / 7 לילות
החל מ- $2420
מחיר לנוסע
משך הטיול: 8 ימים / 7 לילות
החל מ- $2499
מחיר לנוסע
משך הטיול: 10 ימים / 9 לילות
החל מ- $2849
מחיר לנוסע
החל מ- $4429
מחיר לנוסע
החל מ- $4499
מחיר לנוסע
החל מ- $4599
מחיר לנוסע
החל מ- $4599
מחיר לנוסע
החל מ- $7499
מחיר לנוסע