פתח מפה

מלונות בוטיק

בשנים האחרונות החל בעולם המלונאות טרנד חדש המשלב בין נופש ליוקרה. כחלק מהטרנד החלו לצוץ על גבי הגלובוס מלונות בוטיק כמו גם צימרים יוקרתיים כפטריות אחרי הגשם. כמובן שטרנד זה לא פסח על ארצנו וגם בישראל כבר ניתן לראות מגוון מלונות בוטיק חדשים.
נופש יוקרתי פונה אל קהל יעד ספציפי שכן היוקרה מתבטאת גם במחיר, אשר לא כל אחד יכול להרשות לעצמו. מלבד המחיר ישנם עוד כמה הבדלים בין מלונות רגילים לבין מלונות יוקרה. מלונות בוטיק יהיו בדרך כלל קטנים, אינטימיים ויוקרתיים יותר ממלונות אחרים. כאשר מתכננים חופשה שכזו חשוב לקחת בחשבון כי ייתכן ולא תוכלו להפוך אותה לחופשה משפחתית שכן ישנם צימרים יוקרתיים המאפשרים רק לזוגות להתארח בהם ולא פתוחים בפני נופש משפחתי עם ילדים.
בוואלה! טורס תוכלו להתרשם ממגוון אפשרויות של נופש, בין אם אתם מעוניינים לנפוש באחד ממגוון מלונות בוטיק, צימרים יוקרתיים או לחילופין במלונות וצימרים המיועדים לאירוח משפחתי עם ילדים. שימו לב להבדלי המחירים בין מקומות האירוח השונים, שכן מלונות יוקרה לא רק נשמעים יקרים ולעתים ההבדלים משמעותיים. כך למשל, אירוח במלון בוטיק או בצימר יוקרתי עלול לעלות בין 900 שקלים ל-2000 שקלים, בעוד שאירוח בסופ"ש בבית מלון רגיל יכול לעלות גם 400 שקלים ללילה במסגרת אירוח של חצי פנסיון.
יחד עם זאת כדאי שתדעו כי בוואלה! טורס תוכלו להתרשם לא רק ממבחר מקומות אירוח אטרקטיביים אלא גם מהמחירים ופעמים רבות תוכלו אף למצוא מבצעים שווים שיוכלו לאפשר גם לכם נופש יוקרתי במחיר הוגן.
מידע נוסף »